MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Müfredat Tanıtım Semineri Planlama ve Zümre Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yeni Müfredat Tanıtım Semineri Planlama ve Zümre Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yeni Müfredat Tanıtım Semineri Planlama ve Zümre Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Battalgazi Halk Eğitim salonunda zümre başkanları ve formatör öğretmenlerin katılımı ile yeni müfredat tanıtım semineri planlama ve zümre koordinasyon toplantısı yapıldı.

Battalgazi Halk Eğitim salonunda yapılan toplantıya, Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Bekir Şirin, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ile zümre ve formatör öğretmenler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı; Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşıyacak, gençlerin daha iyi yetişmesine katkı sunacak yeni bir müfredat’ın hazırlandığını söyledi.

Tatlı, “Müfredat ne kadar iyi yapılmış olursa olsun, içeriği ne kadar dolu olursa ne kadar gelecek yönelimli olursa olsun eğer uygulayıcı olarak bizler bunun gereğini yapmaz isek, bu müfredat sadece kâğıt üstünde kalmış olacaktır ”dedi.

Evlatlarımız daha kaliteli eğitim alsın diye müfredatı değiştirdiklerini dile getiren Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Bekir Şirin ise, "İnşallah eskisinden daha iyi olacak. Şu ana kadar yapılmış en demokratik, en bilimsel, en çağdaş müfredat. İstiyoruz ki evlatlarımız daha iyi yetişsin." dedi. 

Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Şirin, Yeni müfredat hakkında öğretmenlere bilgi vererek, Ülkemizin yarınının bugünden daha iyi olacağını sözlerine ekledi.

06-09-201706-09-201706-09-201706-09-2017

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.