MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Toprak Öğrencileri Makamında Kabul Etti

Vali Toprak Öğrencileri Makamında Kabul Etti

Vali Toprak Öğrencileri Makamında Kabul Etti

 

       Battalgazi İlçesi Gazi İlkokulu öğrencileri, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı İlköğretim Haftası kutlama programı kapsamında Vali Toprak´ı makamında ziyaret etti.

 

       İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Okul Müdürü Celal Çelikbaş, Sınıf Öğretmeni Derya Çetin Cengiz’inde hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler Zeynep Elif Kurt ve İbrahim Ömer Eyol Vali Toprak’a çiçek takdim ettiler.

 

       Öğrencilerle ilgilenen Vali Toprak, yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Eğitimin önemine değinen ve bir milletin geleceğini belirleyecek olan unsurların en başında eğitimin geldiğini belirten Vali Toprak, çocukların iyi bir eğitim almasında öğretmenlerin büyük bir rolü olduğunu belirtti.

 

       Geleceğin teminatı olan çocuklarımızı daha güzel ortamlarda yetiştirmenin önemine de dikkat çeken Vali Toprak, son yıllarda Türkiye´deki eğitim sisteminin hızla geliştiğini, bunun yanı sıra fiziki ortamlarının da ileri düzeylere çıkarıldığını ifade ederek bunu yeni yapılan okul binalarında görüldüğünü belirtti.

 

       Öğrencilerle de bir süre sohbet eden Vali Toprak, 2016 – 2017 eğitim ve öğretim döneminde kendilerine başarılar dileyerek ziyaretleri için teşekkür ederek günün anısına çeşitli hediye verdi. 

 

20-09-201620-09-201620-09-2016

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.