MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Süleyman Kamçı Gazi İlkokulu 4/F Sınıfı Öğrencileri İle Birlikte Kahvaltı Yaptı

Vali Süleyman Kamçı Gazi İlkokulu 4/F Sınıfı Öğrencileri İle Birlikte Kahvaltı Yaptı

           Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Milli Eğitim Danışma Kurulu Toplantısına katılan ve Öğrenci Temsilcisi olan Gazi İlkokulu Öğrencileri tarafından kahvaltıya davet edilen Vali Kamçı bu daveti kabul etmişti ve bugün de bu davete icabet etti.    

         İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Okul Müdürü Celal Çelikbaş, yöneticiler, öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Kamçı’ya öğrenciler, Sudenaz Demirhan ve Ecenur Torun davetlerini kabul ettiği için teşekkür ederek çiçek verdiler. Öğrencilerin çiçeklerini kabul eden ve teşekkür eden Vali Kamçı, Sınıf Kütüphanesinde kullanılmak üzere öğrencilere kitap seti hediye etti.

       Vali Kamçı, öğrencilere kahvaltının, düzenli ve sağlıklı beslenmenin öneminden bahsederek her gün düzenli kahvaltı yapmalarını, her sabah süt içmelerini ve sağlıksız gıda ürünlerinden uzak durmalarını istedi.

           Kahvaltı sonrası öğrencilerle tek tek tanışıp sohbet eden ve birlikte fotoğraf çektiren Vali Kamçı teşekkür ettikten sonra öğretmen ve öğrencilere başarılı bir ders yılı dileyerek okuldan ayrıldı.

 


 

 

 

 

 

 

 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.