MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı Açıldı

Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı Açıldı

Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı Açıldı

Kur’an-ı Kerim’in tevcid ve mahreçlerinin öğrencilerimize daha iyi öğretilmesi için ses sitemi ve gerekli araç gereçlerle donatılan Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı açıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Behçet Bakır, yaparak, sınıfın kurdelesini kestiler.

Kur’an-ı Kerim Tilavet Sınıfı açılışına katılan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ‘’ Bizler birer Müslüman olarak Kur’an-ı Kerim’i en iyi şekilde öğrenerek hayatımızda uygulamalıyız, böyle güzel bir sınıf oluşturdukları için emeği geçen herkese ve geleceğimiz olan öğrencilere ayrı ayrı teşekkür ederim. ‘’ dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, ’’ Kur’an-ı Kerim’i okuyarak  izinden gitmeliyiz. Kur’an-ı Kerim’in mesajının yer yüzüne hakim olması için çok çalışmalıyız ve öğrencilerimizinde bunu başaracağına inanıyorum.’’ dedi.

Açılış Töreni Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Siraceddin Habdo’nun davetlilere Kur’an-ı Kerim okumasıyla son buldu.

09-11-201809-11-201809-11-201809-11-201809-11-2018

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.