MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER)Malatya Şubesi Tarafından Eğitim Yönetimi ve Tecrübe Paylaşımı Konulu Panel Düzenlendi

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER)Malatya Şubesi Tarafından Eğitim Yönetimi ve Tecrübe Paylaşımı Konulu Panel Düzenlendi

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER)Malatya Şubesi Tarafından

Eğitim Yönetimi ve Tecrübe Paylaşımı Konulu Panel Düzenlendi

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER)Malatya Şubesi Tarafından Eğitim Yönetimi ve Tecrübe Paylaşımı konulu panel düzenlendi.

ÖĞ-DER Malatya Şubesi tarafından özel bir otelde düzenlenen panele; Başbakanlık Müşaviri Muammer Yaşar Özgül, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız, Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, il Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı konuşmacı olarak katıldı.

Panelin açılış konuşmasını yapan Şuurlu Öğretmenler Derneği Malatya Şube Başkanı Ramazan Güllüoğlu, “Malatya Şubesi olarak yaklaşık iki buçuk yıl önce şubemize açtık Türkiye´de 65 ilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda paneller, sempozyumlar, konferanslar düzenledik.  Daha çok Milli Eğitim Bakanlığı ile üniversiteler ile akademik çalışmalar yapıyoruz.  Bununla ilgili olarak da daha önce yapmış olduğumuz yabancı Dil çalıştayı yaptık. Okul müdürlerinin sorunlarının çözümü ile ilgili anket çalışması yaptık.  Bu çalışmalarımızın sonuçlarını gerek valilikler gerekse kaymakamlıklar ile paylaştık.  Bu programın hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhanettin Dönmez, “Bir toplumda herkes eğitimle ilgili olmak mecburiyetindedir eğitim beni ilgilendirmiyor diyen  bir fert düşünülemez” dedi. 

 Açılış konuşmalarından sonra kürsüye ilk olarak Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ile Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı geldi, panelin birinci oturumunda eğitimle ilgili tecrübelerini paylaştılar. Panelin ikinci oturumunda ise Başbakanlık baş müşaviri Muammer Yaşar Özgül ile Milli Eğitim Bakanı müsteşar yardımcısı Dr. Muammer Yıldız eğitim yönetimi hakkında katılımcıları bilgilendirdiler.

04-05-201704-05-201704-05-201704-05-201704-05-201704-05-2017

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.