MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Strateji Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

Strateji Planlama ve Yönetim Daire Başkanı  Mehmet Baki Öztürk,  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.

 STRATEJİ PLANLAMA VE YÖNETİM DAİRE BAŞKANI  MEHMET BAKİ ÖZTÜRK 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

 

   Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk ve Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Malatya Eğitim Bir-Sen Başkanı Kerem Yıldırım, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından karşılanan Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk ve Genç Memur-Sen Genel Başkanı Eyüp Beyhan, Müdürlük makamına geçti.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’dan Milli Eğitim Çalışmaları hakkında bilgi alan Öztürk; İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya;  “ İl Milli Eğitim çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Malatya’nın eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu. Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk’ den söz alan İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tatlı ise ” Bu nazik ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum .”dedi.

   Ziyaretin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı, Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk, “Eğitimde Yeni Paradigmalar” konulu konferansı vermek üzere Battalgazi Halk Eğitim Salonuna geçtiler.

 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.