MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ORYANTİRİNG” Branşında da Şampiyonuz

“ORYANTİRİNG” Branşında da Şampiyonuz

“ORYANTİRİNG” Branşında da Şampiyonuz

Malatya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü´nün 18 Mart 2017 tarihinde Manisa´da düzenlediği Okullar arası liseler “Oryantiring” Türkiye Şampiyonasında Malatya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “ Oryantiring kız takımı” birinci oldu. Şampiyon olan öğrenciler, başarılarını il Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı öğrencilere ; “Dostluğa dayanan ahlaki değerlerle yetişen sporcularımızın elde ettiği bu başarılar, geleceğimizi bu günden kuruyor. Başarılarınızın devamını diliyorum ” dedi.

Ardından Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Vali Mustafa Toprak´ı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İsa Ünver ve Beden Eğitimi Öğretmeni Elif Özen’inde hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler başarılarını Vali Toprak ile paylaştılar.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Vali Mustafa Toprak, gösterdikleri başarıdan dolayı takım antrenörü Beden Eğitim Öğretmeni Elif Özen’i ve takım oyuncularını tebrik etti.

Öğrenci ve gençlerin daha modern ve rahat ortamlarda sportif faaliyetlere aktif katılımının sağlanması ile ilimizin spor müsabakalarında gösterdiği başarının daha üst seviyelere taşındığını belirten Vali Mustafa Toprak öğrencilere ; “Hem sporda, hem derslerinizde hepinize başarılar diliyorum. Bu hem azmin hem disiplinli çalışmanın başarısıdır. Orada ilimizi temsil ettiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah İtalya´nın Palermo kentinde yapılacak olan Dünya Liselerarası Oryantiring Şampiyonasında şampiyonluğu bekliyoruz ”dedi.

24-03-201724-03-201724-03-201724-03-2017

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.