MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘‘Öpünce Değil Öğrenince Geçer’’ Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi

‘‘Öpünce Değil Öğrenince Geçer’’ Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi

‘‘Öpünce Değil Öğrenince Geçer’’ Projesi Toplantısı Gerçekleştirildi

4-5 yaş grubu çocuklarda ilkyardım bilincini oluşturmak amacıyla hazırlanan ‘’ Öpünce Değil Öğrenince Geçer ‘’ projesi toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sadun Kılıç ve Nurcan Berber, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Murat Sarıbaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Anaokulu Müdürleri katıldı.

Toplantıda, okullarda sık görülen kazalar, yaralanmalar ve akut hastalık durumları göz önünde bulundurulduğunda 4-5 yaş grubu çocuklarda ilkyardım bilincini oluşturmak, çocuklarda ilkyardımla ilgili konularda yaşantılar yoluyla, deneyimleyerek ve gözlemleyerek istendik davranış değişiklikleri oluşturmak ve çocukların ailesine, çevresine karşı duyarlı, sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan ‘’ Öpünce Değil Öğrenince Geçer ‘’ projesi değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, ’’ Bu projenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve proje çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’nın Anaokulu Müdürlerinin görüş ve önerilerini dinlemesiyle sona erdi.

03-01-201903-01-201903-01-2019

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.