MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Ziyareti

  Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, öğretmenler günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret etti.Ziyaret sırasında Başkan Hacı Uğur Polat İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya çiçek takdim ederek öğretmenler gününü kutladı.
Öğretmenler Günü Ziyareti

           Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, öğretmenler günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret etti.Ziyaret sırasında Başkan Hacı Uğur Polat İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya çiçek takdim ederek öğretmenler gününü kutladı.Başkan Hacı Uğur Polat, anlamlı gün ile ilgili olarak şunları söyledi:“24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı’yı ziyaret ederek şükranlarımız iletme fırsatı bulduk.Misafirperverliklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze ve tüm öğretmenlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutluyorum.’’ dedi.  İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise ´´Başkan Hacı Uğur Polat’a kendisini ziyarete geldikleri için memnuniyet duyduğunu belirterek kurumum,şahsım ve tüm öğretmenlerim adına teşekkür ediyorum.´´ dedi. ziyaretziyaretziyaret

 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.