MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler Günü Mesajı

Çocuklarımızı ve gençlerimizi “Milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerimize bağlı, vatanına sahip çıkma bilinci ile donanmış çağdaş bireyler olarak yetiştirmek” asli görevlerimizdendir.

Çağdaş dünya ile birlikte yürüyen, gelişmeleri yakından takip ederek bilgiye ulaşan, bilgiyi kullanan ve bilgiyi yayan bir gençlik oluşturma ideali için çalışan  değerli meslektaşlarımın 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum.

Değerli Meslektaşlarım;

Her geçen gün baş döndürücü bir hızla ilerleyen ve bilgi çağı diye adlandırdığımız içinde yaşadığımız çağdaki teknolojik gelişmeler, her alanda değişimi de beraberinde getirmektedir.

Geleceğin dönüşüm mimarları olarak geleceğimizi sizlerle inşa ediyoruz. Geleceğimizin her gün yeniden inşasında emek sarf eden siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde Genç Türkiye Cumhuriyeti Devleti muasır medeniyetler seviyesine yükselme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bu ilerleme yolunda gece gündüz demeden çalışan siz değerli meslektaşlarıma teşekkür eder ve  bu  vesileyle görevleri başında şehit düşen, hayatını kaybeden, ebediyete intikal etmiş tüm meslektaşlarımızı minnet ve rahmetle anıyor, Emekli olan arkadaşlarımıza bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin 24 Kasım 2016 Öğretmenler Gününü kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle saygılar sunuyorum.

 

Ali TATLI        

İl Milli Eğitim Müdürü

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.