MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir "Yönetici Geliştirme Programı" Eğitimleri Başladı

Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir

Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir "Yönetici Geliştirme Programı" Eğitimleri Başladı

Günümüzde, değişimler ve gelişmeler dinamik bir süreç içerisinde hızla devam etmektedir. Eğitim alanında okullar da bu değişim, dönüşüm ve gelişmelerden etkilenmektedir. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ise büyük oranda eğitim liderinin iletişim ve yönetişim becerilerine bağlıdır. Bu kapsamda Müdürlüğümüzce Yönetici Geliştirme Programı hazırlanmıştır.

Okul idarecileri ve öğretmenlerin mesleki gelişiminde yeni yaklaşımlar oluşturması amacıyla Müdürlüğümüzce hazırlanan Yönetici Geliştirme Programı eğitimleri başladı.

Yönetici Geliştirme Programı eğitimi ile ilgili değerlendirmede bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir, "Malatya'da eğitime hizmet sürecine hepimiz destek olacağız. Bizler eğitim camiası olarak birbirimize ne kadar destek olursak o kadar vatanımıza faydalı çocuklar yetiştiririz. Okul idarecilerimiz her süreçte fedakârca çalıştı. Hakkınız ödenmez."dedi.

 Konuşmaların ardından program AR-GE birimimiz tarafından yapılan bilgilendirme sunumu ile devam etti.

18-04-202218-04-202218-04-2022

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.