MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt İlçesi Okul Pansiyonlarını Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı,  Yeşilyurt İlçesi Okul Pansiyonlarını Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı,  Yeşilyurt İlçesi Okul Pansiyonlarını Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt ilçesi Fen Lisesi ve Sümer Ticaret Meslek Lisesi öğrenci pansiyonlarını ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve beraberinde  Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Demir, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ile birlikte öğrenci pansiyonlarını inceledi. Öğrenci pansiyonlarını gezen Milli Eğitim Müdürü Tatlı, okul müdürlerinden bilgi aldı, eksiklikleri yerinde görerek, eksikliklerin bir an önce giderilmesini istedi.

Okul pansiyonlarımız, öğrencilerin en rahat edecek şekilde olması gerektiğini vurgulayan, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı; “Bu yıl öğrenci pansiyonlarımız modern ve öğrencilerimizi rahat edecekleri bir donanım malzemesi ile donatılmıştır. Bu ülkede anne babaların, ebeveynlerin, herkesin çocukları bizlere emanettir.  Çocuklarımız ülkemizin ve geleceğimizin ümidi ve teminatıdır. Bu eğitim-öğretim yılında bütün çocuklarımıza sağlık ve sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.