MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Valisi  Süleyman Kamçı,  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı kurum ziyaretleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından kapıda karşılanan Vali Kamçı, Müdürlük makamına geçti. Ziyarette Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük personeli hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’dan Milli Eğitim Çalışmaları hakkında bilgi alan Kamçı, müdürlük binasında incelemelerde bulunarak bina hakkında bilgi aldı.

Ziyarette Vali Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya; “İl Milli Eğitim çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Malatya’nın eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu. Vali Kamçı ’dan söz alan İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tatlı ise ” Bu nazik ziyaretten dolayı Valimiz Süleyman Kamçı’ ya memnuniyet duyduğunu belirterek kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum .”dedi.

            Ziyaretin ardından Vali Kamçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük çalışanları tarafından kapıda uğurlandı.

 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.