MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odasın’dan 700 Öğrenciye Giyim Yardımı Yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odasın’dan 700 Öğrenciye Giyim Yardımı Yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odasın’dan 700 Öğrenciye Giyim Yardımı Yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) tarafından 700 öğrenciye, kışlık giyim yardımı yapıldı.

Her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımda bulunan MTSO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin finansman desteğiyle almış olduğu mont ve botları, İl Milli Eğitimi Müdürlüğü ile yaptığı ortak çalışmayla ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdı.

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere bot ve montları, Hatunsuyu İlkokulu’nda İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya takdim etti.

TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Malatya Ticaret ve Sanayi Odası olarak üst çatı kuruluşumuz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) göndermiş olduğu parayla, sizin tespitleriniz doğrultusunda 600 öğrencimize mont ve bot temin ettik. Bunların dağıtımını gerçekleştirmeye başladık. İnşallah bu yardımlar yerini bulur” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’a yardımlarından dolayı teşekkür ederek, “Kurumsal anlamda hep desteklerini gördük. İnşallah bundan sonrada görmeye devam edeceğiz. Bu yardımların yerini bulacağından da eminiz” diye konuştu.

TSO, yardım kampanyası çerçevesinde duyarlılık göstererek, mont ve botları öğrencilere dağıtmak yerine okul idarecilerine teslim etti.

Yardım kampanyasında TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Gür ve TSO Genel Sekreteri Abdullah Duran’da hazır bulundu. 

22-11-201622-11-201622-11-2016

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.