MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Öğrencilere Giyim Yardımı Yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Öğrencilere Giyim Yardımı Yapıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Öğrencilere Giyim Yardımı Yapıldı

   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği katkılarıyla Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından İlimiz genelinde öğrenim gören öğrencilere 800 çift bot ve mont İlimiz Battalgazi İlçesinde bulunan Melekbaba İlkokulunda program düzenlenerek dağıtıldı.

   Melekbaba İlkokulunda düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

   Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile Müdürlüğümüzce ortaklaşa düzenlenen programda Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, ‘‘Bugün burada İlimiz genelindeki okullarda ihtiyacı olan öğrencilerimize 800 adet mont ve bot dağıtarak öğrencilerimize katkıda bulunabilmek için bir araya geldik. Bu konuda bizlere destek veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı’ya teşekkür ederim.’’dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, ‘‘ İhtiyacı olan öğrencilerimize mont ve bot yardımlarından dolayı Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Değerli Başkan ve Temsilcilerine çok teşekkür ederim. Ayrıca, bundan sonraki süreçte Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte bir okulumuzda tematik alanlar oluşturarak, İlimizdeki esnafımızın ve sanayimizin ihtiyaçları doğrultusunda bölümler açmayı planlıyoruz. ’dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun öğrencilerle sohbet etmesi ve ardından fotoğraf çektirmesiyle program son buldu.

12-12-201812-12-201812-12-201812-12-201812-12-201812-12-2018

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.