MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Milletvekili Nurettin YAŞAR, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Milletvekili Nurettin YAŞAR,  İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Milletvekili Nurettin YAŞAR,  

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

          Malatya AK Parti Milletvekili Nurettin Yaşar, kurum ziyaretleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

 

          İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından kapıda karşılanan Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Müdürlük makamına geçti. Ziyarette Maarif Müfettişleri Başkanı, il Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük personeli hazır bulundu.

 

          İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’dan Milli Eğitim Çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Yaşar, “İlköğretim Haftasını kutlayarak, 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

          Ziyarette Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya;  “ İl Milli Eğitim çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Malatya’nın eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu. Milletvekili Yaşar’dan söz alan İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tatlı ise ” Bu nazik ziyaretten dolayı Milletvekilimiz Nurettin Yaşar’a memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür ediyorum dedi.

 

          Ziyaretin ardından Milletvekili Nurettin Yaşar, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile müdürlük çalışanları tarafından kapıda uğurlandı.

 

20-09-201620-09-201620-09-2016

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.