MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ile Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, kurum ziyaretleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına gelişinde, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından karşılanan Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, müdürlük makamına geçti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’dan İl Milli Eğitim çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Fendoğlu, “2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya;  “ İl Milli Eğitim çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Malatya’nın eğitim çıtasını daha da yükseltme adına başarılı projelere imza atacağınıza inanıyor, her konuda gerekli desteğimizi de vereceğimizi ayrıca belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü  Ali Tatlı ise ” Bu nazik ziyaretten dolayı Milletvekilimiz Mehmet Celal Fendoğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar’a memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür ediyorum. dedi.

31-07-201831-07-201831-07-201831-07-2018

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.