MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya İl Milli Eğitim Müdürülüğü Uluslararası Kristal Baret Ödülüne Layık Görüldü

Malatya İl Milli Eğitim Müdürülüğü Uluslararası Kristal Baret Ödülüne Layık Görüldü

MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜLÜĞÜ ULUSLARARASI KRİSTAL BARET ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin en prestijli ödülü olarak tanımlanan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen “Uluslararası Kristal Baret Ödülünü” KAMU VE ÖZEL SEKTÖR dalında Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “2. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve Fuarı-IOHS EXPO” bünyesinde verilen “Kristal Baret Ödülleri” 15 Aralık 2018 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi.

Ödül törenine Müdürlüğümüz adına İş Sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu Murat Sarıbaş katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, ‘’Bu ödülün alınmasında emeği geçen sahada yapılan çalışmaları koordine eden, sahada çalışan ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.’’ dedi. 

Aldığımız Kristal Baret ödülü ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki sorumluluğumuzu arttırarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha sağlıklı ve güvenli okullar sağlamak için bizleri daha da yüreklendirdi. İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünü yaygınlaştırmak, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamak için tüm paydaşların beklentileri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

17-12-201817-12-2018

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.