MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hatice Özdemir'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hatice Özdemir'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hatice Özdemir'in 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Meslektaşlarım, Değerli Veliler ve Geleceğimizin Mimarı Sevgili Öğrencilerimiz,

Eylül ayına ulaşmamızla birlikte yeni bir eğitim-öğretim yılının başlaması hepimize büyük heyecan ve mutluluk getirmiştir. Sizlerle okulun ilk günü heyecanını taşımanın mutluluğunu yaşıyorum. 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının başladığı bu gün tüm ülkemize ve milletimize bir kez daha hayırlı olsun.

Eğitim faaliyetleri yalnızca okullarda öğretim yoluyla siz öğrencilere aktarılan bilgi birikimlerinin tümü olarak görülmemelidir. Eğitim, evde, okulda, sokakta kısacası hayatımızın her anında bir ömür boyu hepimiz için devam etmektedir. Bizler, bu sürecin içinde yarınlarımızın mimarı siz öğrencilere her zaman güvenli bir rehber olma yolunda canla ve başla çalışmaktayız. İlimizde, eğitim öğretim için ivedilikle hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Malatya'da gelecekteki hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak günlerin artık bizimle olduğunu bilmekteyiz.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bizler eğitimci olarak çocuklarımızı yarınlara hazırlarken bilimin akla sanatın kalbe hitap ettiğinin bilincindeyiz. Çocuklarımızı, umut ve sevgi dolu yüreklerimizle ülkemizin güçlü günlere ulaşmasında her yönüyle geliştireceğimize inanıyorum. Bu uzun yolu birlikte yürüyerek her alanda çocuklarımızı aydınlık yarınlara taşımayı temenni ediyorum...

Değerli Veliler,

Sizler, eğitim öğretim süreci başlamadan önce çocuklarımızın ilk öğretmenliğini yaparak onları bu günlere hazırlarken göstermiş olduğunuz büyük gayretlerin, öğretmenlerimizin emekleriyle birleştiğinde ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz.

Sevgili Öğrenciler,

Tüm gücümüzle çalışmamız sadece sizin yarınlarınız içindir. Parlak bir gelecek için birlikte çalışarak tüm güzelliklere birlikte ulaşacağız. Okulun ilk günü heyecanınızı sizlerle paylaşıyor ve başarılar diliyorum.

Tüm bu temenniler ile birlikte 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılımızın tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.