MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya Büyükşehir Sigorta Acenteleri Derneği'nden Okullarımıza Yardım

Malatya Büyükşehir Sigorta Acenteleri Derneği'nden Okullarımıza Yardım

Malatya Büyükşehir Sigorta Acenteleri Derneği'nden Okullarımıza Yardım

Malatya Büyükşehir Sigorta Acenteleri Derneği (MABÜSAD) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 60 çift ayakkabı yardımı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, MABÜSAD başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Barbaros İlkokulunda bir araya geldi. MABÜSAD yönetim kurulu üyeleri çeşitli okullarımızda yapacakları 60 çift ayakkabı yardımı ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'ya bilgi vererek, eğitim alanında sosyal projeleri kapsamında, soğukların bastırması ve kış mevsiminin gelmesiyle beraber, ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı yardımı yapacaklarını ve daha fazla öğrencimize yardım ederek, desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini belirttiler. Ayrıca, okullarımızda ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin mutluluklarına ortak olma imkânı sağladığı için İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'ya teşekkür ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, ''Kış mevsiminin gelmesi ile beraber ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 60 çift ayakkabı yardımında bulunarak, öğrencilerimizi mutlu ettiniz. Malatya Büyükşehir Sigorta Acenteleri Derneği başkan ve üyelerine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.'' diyerek memnuniyetini ifade etti.

Ayakkabıların öğrencilere dağıtılmak üzere okul idarecilerine teslim edilmesiyle program sona erdi.

20-12-201920-12-2019

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.