MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Arapgir'de Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Arapgir'de Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Arapgir'de Gerçekleştirildi

İlçelerimizdeki eğitim faaliyetlerinin değerlendirildiği İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Arapgir ilçesinde gerçekleştirildi.

Arapgir ilçesinde gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısına Arapgir Kaymakamı Mustafa Dilekli, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, İlçe Müdürlerinden dönem başından ara tatile kadar olan süreçte ilçelerde yapılan çalışmalar, öğrencilerin başarı durumları ile ilgili istatistik bilgiler alarak,  2023 Eğitim Vizyonu kapsamında ilçelerde yapılan projeleri değerlendirdi.

İlçelerdeki eğitim çalışmalarının değerlendirilmesinin ardında toplantı akademik başarıyı artırmak üzere İl Müdürlüğümüzce geliştirilen projelerin tanıtımı ve diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Arapgir Kaymakamı Mustafa Dilekli ve İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'ın İlçe Müdürlerinin sorun ve önerilerini dinlemesiyle toplantı sona erdi.

Toplantının ardından Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu yemek programında İlçe Müdürleri ile bir araya geldi.

16-11-202016-11-202016-11-2020

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.