MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sn. Behçet Bakır'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Müdürümüz Sn. Behçet Bakır'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Müdürümüz Sn.Behçet Bakır'ın Ramazan Bayramı Mesajı

On bir ayın sultanı Ramazan ayını idrak etmenin mutluluğunu yaşayarak Ramazan Bayramı'na ulaşmış bulunmaktayız. 

Geçmişle gelecek arasında köprü olan, bize millet olma vasfını veren değerlerimizi, geleneklerimizi, örf ve adetlerimizi hatırlatan bayramlar; millet şuuru oluşturan ve bizleri birleştiren en önemli değerlerimizdir.

Kültürümüzün önemli bir parçası olan bayram günlerinde; hüzünlerin yerine sevinci koymalı, inanç, örf ve adetlerimizi en güzel şekilde uygulamalı ve yaşatmalı, bayram günlerini bu şuurla değerlendirmeliyiz.

Malatya eğitim ailesi olarak; evlatlarımızı bu ruh ve bilinçle yetiştirecek, milli ve manevi iklimimizin güzelliklerini, onlardan aldığımız güç ve heyecanla geleceğe taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'mızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve aziz milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar; sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice bayramlar dilerim.

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.