MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Behçet Bakır'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Behçet Bakır'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

İl Müdürümüz Sayın Behçet Bakır'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Dönem Mesajı

    2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemine başlamanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.Vatana ve Millete hizmet etmekte önemli bir rol sahibi olan maarif teşkilatının bir mensubu olmanın verdiği gurur ve şeref ile tüm eğitim camiamızın, öğrencilerimizin, cefakar öğretmenlerimizin ve kıymetli velilerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

    Çocuklarımız, ülkemizin en değerli varlıklarıdır. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızın en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. 6 Şubat asrın felaketinin ardından, ilimiz eğitiminde sarf ettiğiniz emek, öğrencilerimize göstermiş olduğunuz özen ve fedakârlıktan ötürü öğretmenlerimize en içten şükranlarımı sunuyorum. 

    Bizler okullarımızı akademik bilgi aktarımının yapıldığı kurumlar olmanın yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlara dönüştürmek için var gücümüzle çalışacağız. Ara tatilde, öğrencilerimizin keyifli ve öğretici bir tatil geçirmeleri için, okullarımızda ara tatil etkinlikleri ve çalışma kampları düzenledik. Yeni dönemde de eğitim öğretim süreçlerini hep beraber kararlılıkla sürdüreceğiz.

    Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 

Behçet BAKIR

İl Milli Eğitim Müdürü

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.