MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Hatice Özdemir Öğretmen ve Öğrencileri Okullarında Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Hatice Özdemir Öğretmen ve Öğrencileri Okullarında Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Hatice Özdemir Öğretmen ve Öğrencileri Okullarında Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Hatice Özdemir, Doğanşehir ilçesinde eğitimlerine devam eden öğretmen ve öğrencileri okullarında ziyaret etti.

İlçedeki eğitim faaliyetlerini yerinde incelemek üzere Doğanşehir İlçesini ziyaret eden İl Müdürümüz Özdemir, öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek ilçede yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Ardından Doğanşehir Yunus Emre İlkokulu, Güzelköy İlkokulu ve Reşadiye İlkokulu'nda öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelerek öğrencilerle sohbet etti, öğretmenlerin sorun ve önerilerini dinledi.

Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten İl Müdürü Özdemir," Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz." dedi.

09-11-202209-11-202209-11-202209-11-2022

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.