MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hatice Özdemir'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hatice Özdemir'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hatice Özdemir'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebediyete intikal edişinin 84. yıldönümünde saygı ve minnetle anıyorum.

Millî mücadelenin mimarı, ileri görüşlülüğü ile milletimizi zafere ve bağımsızlığa kavuşturan komutan, devlet adamı ve bir lider olarak Mustafa Kemal ATATÜRK'e ve silah arkadaşlarına minnet borcumuzu bizlere armağan ettikleri Cumhuriyeti ve yadigârları olan bu cennet vatanı ilelebet muhafaza ve müdafaa ederek, aklın ve bilimin yolunda daha da ileri taşımayı ilke edineceğiz.

"Beni görmek demek, behemehal yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." sözüyle ebediyete intikal etmiş Gazi'nin fikirlerini anlıyor, hissediyor ve gelecek nesillere, ilelebet yaşayacak Cumhuriyetin her anlamda gelişmesi için bıkmadan yorulmadan çalışmaya gayret gösteriyoruz.

Tüm bu düşünceler ışığında, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere vatan toprağı uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.

Ruhları şad olsun...

Hatice ÖZDEMİR

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.