MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır'ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır'ın Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır'ın Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Öğretmenlerimiz ve Değerli Velilerimiz;

Asrın felaketinin yaşandığı aziz şehrimizde 2023-2024 Eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlarken gözbebeğimiz yavrularımızın karne heyecanını paylaşıyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize mutlu tatiller diliyorum.

Geride bıraktığımız bu dönemi; büyük bir azim ve irade ile yaşadığımız zorlu sürece rağmen güzel kıldığınız sınıflarınıza, koridorlarınıza, okul bahçelerimize hakim kıldığınız "UMUT" atmosferi nedeniyle kıymetli öğretmenlerime ve öğrencilerime teşekkür ediyorum.

Aziz milletimizin umudu, geleceği ve heyecanı olmaya devam edeceğinize olan inancım tamdır. Bu arzu, irade ve heyecanınıza ortak olmak için Bakanlığımızın eğitimdeki yenilik ve iyileştirmeleri yolumuzu aydınlatacak, şehrimizin ihyasında ve Türkiye Yüzyılı'nın inşasında yolculuğumuza katkı sunacaktır.

Sevgili Öğrencilerim !

Tatil boyunca zamanınızı iyi değerlendirmenizi, ailenizle faaliyetler içinde bulunmanızı, aile büyüklerinizi ziyaret etmenizi okumayı, keşfetme yolculuğunu asla bırakmamanızı dilerim.

Değerli Öğretmenlerimiz!

Bu süreçte almış olduğunuz üstün sorumluluk ve gayretiniz için binlerce teşekkürlerimle...

Kıymetli Velilerimiz !

Sevgili yavrularımızı kısa süreliğine sizlere emanet ediyoruz. Umutlu ve başarılı bir geleceği sizlerle birlikte başaracağız.

Kıymetli Öğrencilerim, Kıymetli Öğretmenlerim, Kıymetli Velilerim İyi tatiller

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.