MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Öğrencilerin Taleplerini Yerine Getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Öğrencilerin Taleplerini Yerine Getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Öğrencilerin Taleplerini Yerine Getirdi

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Battalgazi İlçesi Balıklıdere mahallesindeki öğrencileri ziyaret ederek, tablet ihtiyacı olan öğrencilerimize Bakanlığımızca gönderilen tabletleri dağıttı.

Battalgazi İlçesi Balıklıdere mahallesindeki öğrencilerin taleplerine kayıtsız kalmayan İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay öğrencileri evlerinde ziyaret ederek, öğrencilerle bir süre sohbet etti ve öğrencilere tablet dağıttı.

Dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocukları desteklediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, ''Öğrencilerimizin talepleri üzerine öğrencilerimize tabletlerini dağıtarak, Cumhurbaşkanımızın ve Milli Eğitim Bakanımızın selamlarını getirdik. Bugün öğrencilerimiz tabletlerine kavuştuğu için mutlu olduk. 2023 eğitim vizyonumuz doğrultusunda dezavantajlı bölgelerdeki makası azaltmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.''dedi.

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar Cumhurbaşkanı ve Milli Eğitim Bakanına teşekkür ettiler.

Öğrencileri ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay'a İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri eşlik etti.

14-01-2021

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.