MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Aday Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Aday Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Aday Öğretmenlerle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdür Ali Tatlı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda aday öğretmenlerle bir araya geldi.

Aday Öğretmenler ile yapılan İl Milli Eğitim Müdürlüğü salonundaki toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, danışman öğretmenler ve aday öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı yapılan toplantıda aday öğretmenlere, ” Değerli öğretmenlerimiz aday öğretmenlik sürecinde sizler bizlere emanetsiniz. Aday öğretmenlik sürecinde sizlerin geleceğin önderleri olarak en iyi şekilde kendinizi yetişeceğinize inanıyorum " şeklinde konuştu.

Eğitime giden yolda öğretmenlerin çok şey öğretebileceklerini ama öncelikle öğrencilerine sevgiyi öğretmelerinin önemine işaret eden  Tatlı, “Size emanet edilen nedir?  Size emanet edilen ülkemizin geleceğidir.  İşte size emanet edilenlere, hem de ailelerin en değerli varlıkları çocuklarına, sizin kendi çocuklarınıza nasıl davranılmasını istiyorsanız, öyle davranmanızı istiyorum. Burada da size büyük görev düşüyor. Ben bu görevi hakkıyla yerine getireceğinizden ve öğrencilerimize çok önemli değerler kazandıracağınızdan eminim " dedi.

21-02-201721-02-201721-02-2017

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.