MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir'in Kurban Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir'in Kurban Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hatice Özdemir'in Kurban Bayramı Mesajı

          Bayramlar; milli ve manevi değerlerin yüceldiği, birlik ve beraberliğin taçlandığı, dostluk ve kardeşliğin güçlendiği hususi günlerdir. İslam coğrafyasının huzura gark olduğu bu iklimde mutluluklar paylaşılır, küslükler giderilir, sıla-i rahim icra edilir. Yardımlaşma ve dayanışma misyonunu bünyesinde barındıran bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uhrevi günlerde huzurun ve coşkunun idrakini kıymetli evlatlarımızla birlikte yaşamalı ve yaşatmalıyız. Kurban Bayramı'nın manevi iklimi, sevgi ve saygı bağlarımızı güçlendirir; kadim değerlerimizi ebedi kılar. 

        Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin milletimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

 

 Hatice ÖZDEMİR

İl Milli Eğitim Müdürü

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.