MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Behçet Bakır Öğrencilerimizle Birlikte Gazilerimizi Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Behçet Bakır Öğrencilerimizle Birlikte Gazilerimizi Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26090348_ManYet.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Behçet Bakır Öğrencilerimizle Birlikte Gazilerimizi Ziyaret Etti
Malatya İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Behçet BAKIR, Cumhuriyetimizin 100. yıl etkinlikleri kapsamında gazilerimizi ziyaret ederek: "Ülkemizin bugünlere gelmesini sağlayan şehit ve gazilerimizi bugün ve her zaman rahmetle ve minnetle hatırladıklarını belirterek, sizlerden bayrağı devralan gençlerimizin Cumhuriyetimizi nice 100 yıllara ulaştıracaklarına güvenimiz tamdır." dedi.