MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Gerçekleştirildi

Resmi, özel kurumlar ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenmede işbirliği sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği arttırmak amacıyla İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısı gerçekleştirildi.

İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu toplantısına; Vali Yardımcısı Kenan Eskin, İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Büyükşehir Belediye Başkanlığı temsilcisi, İnönü Üniversitesi Rektörlüğü temsilcisi, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İl Ticaret ve Sanayi Odası temsilcisi, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü temsilcisi, Gençlik ve Spor Müdürlüğü temsilcisi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı temsilcisi, İl MEM Mesleki Eğitim Şubesi, Yeşilyurt HEM, Battalgazi HEM, Eğitim Bir-Sen  temsilcisi katıldı.

Vali Yardımcısı Kenan Eskin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, hayat boyu öğrenme faaliyetleri ile ilgili sunum yapılarak, komisyon üyesi kurum ve kuruluşların hayat boyu öğrenme ile ilgili gerçekleştirdikleri faaliyetler görüşüldü.

09-09-2021

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.