MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama Ve Komisyon İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama Ve  Komisyon İşbirliği Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve  Komisyon İşbirliği Toplantısı Öğretmen Evinde yapıldı.

Öğretmen Evinde gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Abdül Kadir Duran, İl  Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, İl Hayat Boyu Öğrenme Koordinatörü İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Özmen, İl kurum ve kuruluş temsilcileri ile sivil toplum kuruluşları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Hayat Boyu Öğrenme Koordinatörü İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Özmen, il hayat boyu öğrenme faaliyetleri ve yapılacak faaliyetlerin  planlanması hakkında bilgiler verdi.

İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve Komisyon İşbirliği toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Abdül Kadir Duran; Halk Eğitim merkezlerince açılan kursların denetimini ilgili kurum ve kuruluşlarınca da yapılması gerektiğini ifade etti ve  hayat boyu öğrenme ile ilgili  yapılacak olan  çalışmaların başarılı geçmesini temenni etti.

            Toplantı ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerinin görüş ve önerilerinin değerlendirilmesi ile alınacak tedbirlerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.