MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hamidiye’de 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı

Hamidiye’de 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen “4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı” proje kapsamında, Yazıhan İlçesi Hamidiye Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışı yapıldı.

Yazıhan İlçesi Hamidiye Ortaokulu’nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışına, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, İlçe Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Kurum Amirleri, İl ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü programın açılışında yaptığı konuşmada, “öğrenmeye istekli, araştıran, analiz eden, üreten bir gençlik için bilim fuarları eğitimdeki en verimli metotlardan biridir. Bugün burada öğrencilerimizin ürettikleri çalışmaları tebrik ederek, ileriki hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir ile beraberindeki heyet, açılış kurdelesini kesti.  TÜBİTAK Bilim Fuarında sergilenen projeleri yakından inceleyen heyet, öğrencilere projeleri hakkında sorular sordu.

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.