MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Öğrencimize Diploma Sürprizi

Evde Eğitim Gören Öğrencimize Diploma Sürprizi

Evde Eğitim Gören Öğrencimize Diploma Sürprizi

 Sağlık problemleri nedeniyle örgün eğitim kurumlarında doğrudan yararlanamayan ve özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimiz için "Evde Eğitim Hizmeti" sunulmaktadır. Eğitimden mahrum kalmaması için "Evde Eğitim Hizmeti" kapsamında öğretmenlerimizce evinde eğitim gören 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Anadolu Lisesi öğrencimiz Samet Duran, okulunu başarıyla bitirerek, diploma almaya hak kazandı.

Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Demir, Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Kaçmaz, öğrencimiz Samet Duran'ı evinde ziyaret ederek, öğrencimize diplomasını takdim ettiler.

Öğrencimizin mezuniyet heyecanını paylaşan İl Müdürümüz Behçet Bakır, öğrencimizle yakından ilgilenerek, Samet'in evde eğitimde yaptığı çalışmalarını dinledi. İl Müdürümüz Behçet Bakır, "Her öğrencinin özel olduğuna inanıyoruz ve onların başarısı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz." dedi. İl Müdürümüz Behçet Bakır ve Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, öğrencimizi tebrik ederek, evde eğitim programı kapsamında özenle görev yaparak öğrencimizin mezuniyetini sağlayan 20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin idareci ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

25-09-202325-09-202325-09-202325-09-2023

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.