MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“En Tahrip Edici Tehdit Olan Psikolojik Şiddeti Toplumumuzdan Uzaklaştıralım “ Proje Ziyareti

“En Tahrip Edici Tehdit Olan Psikolojik Şiddeti Toplumumuzdan Uzaklaştıralım “ Proje Ziyareti

“En Tahrip Edici Tehdit Olan Psikolojik Şiddeti Toplumumuzdan Uzaklaştıralım “ Proje Ziyareti

   Hayat Boyu Öğrenme Programları kapsamında başvurusunu yaptığı ve Avrupa –Birliği –Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca “En Tahrip Edici Tehdit Olan Psikolojik Şiddeti Toplumumuzdan Uzaklaştıralım “ projesi kapsamında Romanya Eğitim Heyeti Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Romanya heyetinde bulunan temsilcileri İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, makamında kabul etti.

   İl Milli Eğitim Müdür Vekili kendisini ziyarete geldikleri için memnuniyet duyduğunu belirterek kurumum ve şahsım adına teşekkür ediyorum dedi. Gerçekleşen ziyarette Malatya-Romanya Eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi alışverişi yapıldı. Proje hakkında bilgiler verildi. 

  Proje hakkında verilen bilgilerde, Malatya Milli Eğitim Müdürlüğünün 2013 Hayat Boyu Öğrenme Programları kapsamında başvurusunu yaptığı ve Avrupa –Birliği –Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildiği “En Tahrip Edici Tehdit Olan Psikolojik Şiddeti Toplumumuzdan Uzaklaştıralım “ isimli projesi, Romanya ortağı olan Casa Corpului Didatic Doli Kurmuyla ve yerel ortaklarıyla yaptığı çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

   Bu çalışmalar kapsamında, yerel okul ziyaretleri yapılacak ve buna ilaveten projenin hedef kitlesi olan Fatih Anadolu lisesi, Malatya Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Kazım Karabekir İlkokulu öğrenci velilerine, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Salonunda “Aile İçi İletişim” üzerine bir seminer verilecek.

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.