MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“En Sevgiliye Özlem" Şiir Okuma Yarışması Toplantısı Yapıldı

“En Sevgiliye Özlem

 Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “En Sevgiliye Özlem"  Şiir Okuma Yarışması  konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

           İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda yapılan toplantıya Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez, sivil toplum kuruluşları, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

             İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, “ Peygamberimize özlemi ve onu tanımaya konu olan yarışmayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüteceğiz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu çalışmanın sahiplenilmesi ve titiz bir şekilde yapılması ve bu konuda gerekli hassasiyetin gösterileceğini temenni ederiz. Ortaokul ve liseler arası iki kategoride yürütülecek yarışmanın amacı öğrencilerimizin Hz. Muhammed (S.A.V)’e olan duygularını ifade etmelerine ve o’nu içselleştirmelerine vesile olmaktır. Bu bağlamda bu projede bize destek olan Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

           İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir’in açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez tarafından “En Sevgiliye Özlem" Şiir Okuma Yarışması  çalışmalarının planlanması hakkında bilgiler verildi.

    

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.