MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Dağcılıkta” Türkiye Şampiyonu Olduk

“Dağcılıkta” Türkiye Şampiyonu Olduk

“Dağcılıkta” Türkiye Şampiyonu Olduk

Malatya Battalgazi Spor Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

 Genç Erkekler Dağcılık Türkiye şampiyonasında, Malatya İnönü Üniversitesinde düzenlenen finallerde ilimizi temsilen katılan Malatya Battalgazi Spor Lisesi öğrencisi Saffet Aslan, Dağcılık Branşında Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca 05 Mart 2017 tarihinde Malatya da düzenlenen Genç erkekler kros branşında Türkiye üçüncülüğü ve Antalya’ da düzenlenen Ümitler taekwondo branşında Türkiye ikincisi olduk. Şampiyon olan ve dereceye giren öğrenciler, başarılarını il Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı öğrencilere; “Malatya’mızın ismini kürsüye taşıyabilmek adına Dağcılık, Taekwando ve Güreş branşlarında ter dökerek bizlere mutluluk yaşatan, bu önemli başarılara ortak olan herkesi gönülden tebrik ediyorum. Bugünlerde farklı branşlarda sportmenlik kuralları içinde sağlığa, birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, dostluğa dayanan ahlaki değerlerle yetişen sporcularımızın elde ettiği bu başarılar, geleceğimizi bu günden kuruyor” dedi.

Dağcılık, branşında şampiyon olan ve Taekwando, Güreş branşında dereceye giren öğrencilere hediyelerini veren İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı; öğrencimize başarılarının devamını diliyorum “dedi.

22-03-201722-03-201722-03-201722-03-2017

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.