MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Çocuk Üniversitesi 2015 Kış Kampı” Katılım Belgeleri Verildi.

“Çocuk Üniversitesi 2015 Kış Kampı” Katılım Belgeleri Verildi.

“Çocuk Üniversitesi 2015 Kış Kampı” Katılım Belgeleri Verildi.

  İnönü Üniversitesi Üstün Yetenekliler Araştırma ve Uygulama Merkezi bünyesinde kurulan İnönü Çocuk Üniversitesinin düzenlediği "Çocuk Üniversitesi 2015 Kış Kampı" katılım belgeleri verildi.

   Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi´nde gerçekleşen etkinliğin kapanış programına, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Üstün Yetenekliler Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Barış Otlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı.

  Çocukların kendi okullarının dışına çıkarak daha üst bir eğitim kurumuyla yakından tanışmalarının çok önemli olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, "Öğrencilerimizin, değerli akademisyenler öncülüğünde eğlenerek ve öğrenerek çok faydalı bir hafta geçirdiğini görmekten mutluluk duymaktayım. İnönü Çocuk Üniversitesinin ilimizde olması büyük bir şanstır. Bu hususta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Cemil Çelik´e teşekkür ediyorum." dedi.

   26-30 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler, bilimden sanata birçok farklı alanda derse ve uygulamalı eğitime tabi tutuldular. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından farklı okullardan seçilen 100 öğrencinin katıldığı etkinliğin kapanış töreni, öğrencilere katılım belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekilmesiyle tamamlandı. 

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.