MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner İlimizi Ziyaret Etti

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner İlimizi Ziyaret Etti

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner İlimizi Ziyaret Etti

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner, Öğrenci İşleri ve ARGE Daire Başkanı Hasan Öztürk ilimizdeki eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemek üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bakanlığımız Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Fethullah Güner ve Daire Başkanı Hasan Öztürk, Malatya ziyareti kapsamında Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Ardından  İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır'dan ilimiz genelinde yürütülen eğitim faaliyetleri, projeler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü idarecileri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirerek, ilimiz eğitimine katkılarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır'a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından Fırat İlkokulu, Vali Galip Demirel Ortaokulu, Erman Ilıcak Fen Lisesi, Girne Koleji ve Mercan Koleji öğretmen ve öğrencilerini okullarından ziyaret eden Bakanlığımız Genel Müdürü Fethullah Güner, öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrencilere gelecek planları hakkında sorular sordu. Öğretmenlerle bir araya gelen Bakanlığımız Genel Müdürü Fethullah Güner, "6 Şubat depremlerinde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim, hepinize geçmiş olsun. Emekleriniz, gayretleriniz ve fedakârlıklarınız için bütün öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in de selamlarını iletiyorum." dedi. Okul ziyaretlerinin ardından Erman Ilıcak Fen Lisesi'nde ilimizde faaliyet gösteren Özel Öğretim Kurumları İdarecileri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

29-12-202329-12-202329-12-202329-12-202329-12-202329-12-2023

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.