MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akçadağ Halk Eğitim Merkezimizin Kursiyeri Hatice Akbaş Dünya Boks Şampiyonası Kapsamında Alman Rakibi İle B Ringinde Bugün Saat 18.00'de Başlayacak Müsabakalarda Karşılaşacak
![Akçadağ Halk Eğitim Merkezimizin Kursiyeri Hatice Akbaş Dünya Boks Şampiyonası Kapsamında Alman Rakibi İle B Ringinde Bugün Saat 18.00'de Başlayacak Müsabakalarda Karşılaşacak](/meb_iys_dosyalar/2022_05/12175718_photo_2022-05-12_17-53-56.jpg)
Akçadağ Halk Eğitim Merkezimizin kursiyeri, ilimizin ve ilçemizin gururu Hatice Akbaş Dünya Boks Şampiyonası kapsamında Alman rakibi ile B ringinde bugün saat 18.00'de başlayacak müsabakalarda karşılaşacaktır. Gururumuz Hatice Akbaş'a başarılar diliyoruz. Dualarımız seninle ŞAMPİYON.
Maçlar TRT Spor ve TRT Spor Yıldız'da canlı yayınlanacaktır.
Aşağıdaki linkten de izleyebilirsiniz.