MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin, "Adaylık Eğitimi Süreci” Devam Ediyor

Aday Öğretmenlerin, "Adaylık Eğitimi Süreci” Devam Ediyor

Aday Öğretmenlerin, “Adaylık Eğitimi Süreci” Devam Ediyor

 

   Milli Eğitim Bakanlığımızın ilk kez uygulamaya koyduğu ve üzerinde önemle durduğu Aday Öğretmenlerin eğitimleri, Atatürk Kız Anadolu Lisesi’nde tüm hızıyla devam ediyor.

   Atatürk Kız Anadolu Lisesi’nde 12 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Adaylık Eğitimi seminerini, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ziyaret etti.

   Ziyaret kapsamında aday öğretmenlerin eğitim gördüğü sınıfları ziyaret ederek, Aday Öğretmen Yetiştirme Süreci hakkında tespitlerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, eğitim seminerlerinde görev yapan eğitimcilere gösterdikleri hassasiyet ve disiplin çerçevesinde yürüttükleri çalışmalar için teşekkür etti.

   İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Aday Öğretmenlere; “Yaklaşık altı ay süren aday öğretmen eğitimlerinin uygulama ve mesleki çalışma bölümlerini okulların kapanması ile tamamlanmış oldunuz. Bundan sonra hizmetiçi eğitim seminerlerine devam edeceksiniz. Sizler eğitimler süresince öğretmenlik mesleğinin sorumluluğu ve ciddiyeti içinde okullarımızla son derece uyumlu oldunuz ve eğitimlerinizin bu zamana kadar ki kısmını başarı ile tamamladınız. Yaz dönemindeki seminerlerin de verimli geçmesini diliyor ve meslek hayatınız boyunca başarılar diliyorum” dedi.

 


11-07-2016
11-07-201611-07-201611-07-2016

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.