MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Açık Alan Hokeyi Erkekler Türkiye Şampiyonasında, Şampiyon Olduk

Açık Alan Hokeyi Erkekler Türkiye Şampiyonasında, Şampiyon Olduk

     Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Spor Kulübü İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ziyaret etti.

   Açık Alan Hokeyi Türkiye Şampiyonasında Türkiye finallerinde ilimizi temsilen katılan Malatya Battalgazi Spor Lisesi Açık Alan Hokeyi Branşında, Battalgazi HEM Gençlik ve Spor Kulübü ve 26 kulübün katıldığı Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsilen katılan takımımız, Erkekler Türkiye Şampiyonu oldu. Öğrenciler, başarılarını il Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile paylaştı.

   Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı öğrencilere; “Malatya’mızın ismini kürsüye taşıyabilmek adına Açık Alan Hokeyi Türkiye Şampiyonasında ter dökerek bizlere mutluluk yaşatan, bu önemli başarıya ortak olan herkesi gönülden tebrik ediyorum. Bugünlerde farklı branşlarda sportmenlik kuralları içinde sağlığa, birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, dostluğa dayanan insani değerlerle yetişen sporcularımızın elde ettiği bu başarılar, geleceğimizi bu günden kuruyor” dedi.

   Tatlı; “Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü Açık Alan Hokeyi Takımında yer alan Milli Takım As Kadrosuna seçilen ve 7-12 Temmuz 2015 tarihleri arasında Fransa´da yapılacak Avrupa Şampiyonasına katılacak olan öğrencimize başarılarının devamını diliyorum. “dedi

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.