MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

190 Adet Yüz Siperliği İl Emniyet Müdürlüğüne Teslim Edildi

190 Adet Yüz Siperliği İl Emniyet Müdürlüğüne Teslim Edildi

190 Adet Yüz Siperliği İl Emniyet Müdürlüğüne Teslim Edildi

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk, Polis Haftası dolayısıyla Bilim ve Sanat Merkezlerimizde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını bildirdi. Bu kapsamda  fedakarca çalışan emniyet güçlerimiz için Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi BİLSEM tarafından  üretilen 190 adet yüz koruyucu siper ücretsiz olarak İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi BİLSEM tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan yüz koruyucu siperlerin üretim aşamasıyla ilgili İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e bilgi verdi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı,'' İl Müdürlüğümüzce maskeden yüz koruyucu siperliğe kadar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında kullanılan çok sayıda ürünü üreterek, ihtiyaç duyulan noktalara ulaştırmaya devam ediyoruz. Polis Haftası dolayısıyla Yeşilyurt ve Battalgazi Bilim Sanat Merkezlerimiz tarafından  gece gündüz nöbet tutan polislerimiz için üretilen yüz koruyucu siperleri İl Emniyet Müdürlüğümüze teslim ettik.'' şeklinde açıklamada bulundu.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ise, '' Bu duyarlı davranışlarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'ya ve üretimde emeği geçen Yeşilyurt ve Battalgazi Bilim Sanat Merkezlerine teşekkür ederim.'' dedi.

Yüz koruyucu siperlerin İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edilmesi için düzenlenen programa, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulbaki Ertuğrul, Yeşilyurt BİLSEM Müdürü Ümit Arslan, Battalgazi BİLSEM Müdürü Kaya Kaya katıldı.

17-04-202017-04-202017-04-202017-04-2020

İnönü mah. Buhara cad. No 250 Yeşilyurt - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.