MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Açılan Kurumlara Öğretmen Atama Duyurusu

Yeni Açılan Kurumlara Öğretmen Atama Duyurusu

   İlimizde yeni açılan eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin  56. Maddesi gereğince  öğretmen ataması yapılacaktır. 

   Bu kapsamda ilçeniz öğretmenlerine gerekli duyurunun yapılması, başvuru yapacakların en geç 21/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar ekteki başvuru formunu doldurmaları ve formların ilçenizce gerekli kontroller yapıldıktan sonra toplu olarak 22/02/2018 tarihine kadar DYS üzerinden Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.

   NOT:  Yeni Açılan Okullar Eğitim Bölgesinde olduklarından Norm kadro hesabında ders yükü az olan branşlar için Norm kadro oluşmadığından dolayı İhtiyaca yansıtılamamıştır. Sadece aşağıda belirtilen Branş Öğretmenleri başvuruda bulunabileceklerdir.

   (Arapça - Beden Eğitimi - Bilişim Teknolojileri - Din Kültürü ve Ahl.Bil. - Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji - İlköğretim Matematik - İngilizce - Özel Eğitim - Rehberlik - Sosyal Bilgiler - Türkçe)

   İhtiyaç listesi için tıklayınız.

   Başvuru Formu için tıklayınız.

 

 

Not : İlimiz genelinde yeni açılan kurumlara öğretmen atama duyurusu ekinde bulunan ihtiyaç listesindeki Battalgazi Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu kademeli olarak dönüşüm kapsamına alındığından ortaokul kısmındaki öğretmenlerin imam hatip kısmına atanıp atanamayacakları konusunda Bakanlığımızdan görüş sorulmuş olup, ileride doğabilecek hak kayıplarının önlenmesi amacıyla, anılan ihtiyaç listemizden Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu çıkarılmış olup bu okul için yapılan başvurular komisyonca dikkate  alınmayacaktır.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.