MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Öğretmen Ek Atamasına İlişkin Duyuru

Sözleşmeli Öğretmen Ek Atamasına İlişkin Duyuru

07 Nisan 2017 tarihinde Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen Sözleşmeli Öğretmen ek atamaları sonucu ilimize ataması gerçekleştirilen öğretmen adaylarının Dikkatine;

İlimize atanan öğretmen adayları duyuru ekinde yayınlanan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu iki adet doldurulup fotoğraf yapıştırılarak (Daktilo ile veya bilgisayar ortamında doldurulacak ve anlamsız kısaltmalar yapılmayacaktır) en geç 15/05/2017 tarihine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Şubesine (Atama-2) elden veya posta yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir. 

Güvenlik Soruşturması olumlu sonuçlanan adayların kararnameleri atandıkları ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilecektir. ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerince ilgililerin başvuru esnasında belirtmiş oldukları tebligat adreslerine 7201 sayılı Tebligat kanununa göre tebligatlar yapılacaktır. Ancak atanan adaylar tebligatı beklemeksizin 15/05/2017 tarihinden sonra atandıkları ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerince irtibata geçerek kararnamelerin geldiğini öğrendiklerinde göreve başlamak için gerekli olan belgelerle birlikte atandıkları İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formuna ulaşmak için tıklayınız.

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.