MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

İl Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

İl Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

İl Müdürlüğümüzde düzenlenen devir teslim töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı görevi Yeni İl Müdürü Battal Kanbay'a devretti.

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, "Öncelikle doğduğum, büyüdüğüm Şehre, 6 yıl gibi uzun bir süre soluksuz emek veren, büyük katkıda bulunan ve birçok kazanım elde edilmesini sağlayan Ali beye; bir Malatyalı olarak şahsım ve Eğitim camiası adına teşekkür etmek istiyorum.

Akademik olarak elde edilen başarılar. Yürütülen projeler ve sürdürülen diğer faaliyetler uzakta da olsam takibimdeydi.

Belirtmeliyim ki çalışmaların; Vizyoner bir anlayışla, bilimsel bir altyapıya dayanan bir fizibilitenin ve planlamanın ürünü olduğu görülmektedir.

Bundan sonraki süreçte amacımız bayrağı devraldığımız yerden;

-Elde edilen başarıların, kazanımların üzerine 2023 Vizyon belgesinde belirlenen hedefler doğrultusunda yenilerini eklemek,

-İlimizin strateji belgesinde gayet net ve somut bir şekilde belirlenen zayıf yönleri biran önce güçlendirmektir.

Yani kısacası aynı tempo heyecan ve şevkle bayrağı devredeceğimiz güne kadar olabildiğince ileri taşımaktır.

Eğitim işi zordur, yerel anlamda yaklaşık 180.000 öğrenciyi en iyi şekilde geleceğine taşımak, taşıyacak eğitim neferlerinin yüküne ortak olmak, takdir buyurursunuz ki kolay olmasa gerek, Ama Eğitimin gönül işi olduğunu da biliyoruz. Şiarımız gönüllere dokunmaktır. Bu süreçte bütün paydaşlarımızın desteğine, katkısına, duasına ihtiyacımız var tek isteğimiz lütfen bunları bizden esirgemeyin. Allah muvaffak etsin." dedi.

Toplu fotoğraf çekimiyle tören sona erdi.

17-09-202017-09-202017-09-202017-09-2020

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.