MALATYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ TATLI, ARGUVAN’I ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ziyaretinin ilkini Arguvan’da gerçekleştirdi. Tatlı, okul idareci ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek, performans ve başarıyı arttırmak, okullardaki eksiklikleri yerinde görüp değerlendirmek maksadıyla okullarda incelemelerde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ TATLI, ARGUVAN’I ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Ali TATLI, Arguvan´ı ziyaret etti. Tatlı´yı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hafız İmer, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Yay karşıladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı 2014-2015 eğitim-öğretim yılı ziyaretinin ilkini Arguvan’da gerçekleştirdi.Tatlı, okul idareci ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek, performans ve başarıyı arttırmak, okullardaki eksiklikleri yerinde görüp değerlendirmek maksadıyla okullarda incelemelerde bulundu.

Tatlı Arguvan ziyareti kapsamında Arguvan Cumhuriyet Ortaokulu, Arguvan Atatürk İlkokulu ile Tatkınık Yatılı Bölge Okulunu ziyaret ederek okul idaresinden ve öğretmenlerden bilgiler aldı.  Okulların sorunlarıyla ilgili okul yöneticileriyle görüştükten sonra her türlü sorunu çözmek için hazırlıklı olduklarını il olarak ne  gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı, öğretmenlerle sohbet ederek özveriyle burada çalıştıkları için teşekkür etti ve  öğretmenlerle 2014-2015 eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıda Tatlı, ‘‘Bir toplumun kaderini bir kişi değiştirebilir bu da ancak ve ancak inanarak ve kendine güvenerek mümkündür. Çocuklarımızı yetiştirirken akademik yönüyle beraber değerler eğitimi yönüyle de en iyi şekilde yetiştirmek gerekir." dedi. Toplumu benimseyen ve değerlerine saygı duyan nesiller yetiştirmenin şart olduğunu vurguladı. Öğretmenin derse sevgisini katarak sunması gerektiğini belirten Tatlı, öğretmenlere güvendiğini ve her zaman yanında olduğunu söyledi.

             Günün yoğunluğunun ardından ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

ArguvanArguvan
Arguvan

Arguvan2Arguvan2

Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi - 0 422 280 4400 / 0422 280 4548

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.